tanie długopisy

Tanie długopisy reklamowe

Akcesoria reklamowe są idealnym sposobem na reklamę danej firmy. Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych przedmiotów, które mogą idealnie sprawdzić się w rozpowszechnianiu wizerunku przedsiębiorstwa. Istnieje wiele oryginalnych długopisów, które będą pasować do wizji danej jednostki.

Długopisy metalowe

Bardzo solidne i eleganckie modele to długopisy metalowe. Większość z nich ma gładką, jednokolorową powierzchnię. Może być ona przyozdobiona poprzez nadruk lub grawer. Niektóre modele posiadają także metalowe krążki, które stanowią delikatną ozdobę. Długopisy dostępne są w różnych kolorach, mocnych, intensywnych barwach, a także pastelowych odcieniach. Wszystkie propozycje posiadają wciskany system uruchamiający.

długopisy z logo

Motyw ekologiczny w tanich długopisach reklamowych

Papierowe długopisy są ciekawą propozycją zwłaszcza dla osób ceniących naturę. Te produkty są ekologiczne, ponieważ wykonane są z papieru pochodzącego z recyklingu. Są one zaprojektowane w stylu minimalistycznym, co odzwierciedlają proste formy i gładkie powierzchnie. Takie modele są szczególnie cenione min. za ciekawy design. Długopisy te posiadają prosty kształt oraz zatyczkę, która jest spłaszczona na końcu.

Popularne długopisy plastikowe

Długopisy plastikowe są chętnie kupowane. Cenione są za fantazyjne kształty i kolory. Modele te zazwyczaj dodatkowo posiadają metalowe wstawki, które bardzo dobrze komponują się z różnorodnymi barwami. Bardzo ciekawą propozycją są modele El Primero Sold, które posiadają sporą powierzchnię do zadruku. Estetycznie i oryginalnie wyglądają na ich korpusach różne wzory i nadruki. Wymieniając zalety akcesorii reklamowych nie można pominąć długopisów, które posiadają gumową końcówkę. Są one przeznaczone do obsługiwania urządzeń mobilnych.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *