ranking pożyczek pozabankowych

Ranking pożyczek na raty – wsparcie w wyborze najlepszej firmy

Popularność kredytów z instytucji pozabankowych nieustannie rośnie. Ciężko się temu dziwić, skoro gwarantują one pieniądze bez zbędnych formalności, a cały proces można wykonać online. Trend spowodował jednak, że na rynku pojawiło się wiele różnych firm, a gąszcz ofert przyprawia o zawrót głowy. Ranking pożyczek na raty pozwala wytypować propozycję skrojoną pod swoje indywidualne oczekiwania na podstawie konkretnych i wiarygodnych danych. Czy warto korzystać z różnego rodzaju zestawień lub porównywarek ofert?

Czym różnią się pożyczki na raty z różnych firm?

Rozważając skorzystanie z danej pożyczki na raty, warto przeanalizować ofertę innych instytucji z sektora pozabankowego. Czym tak naprawdę odznaczają się kredyty poszczególnych firm? Do podstawowych różnic należą zakres kwoty do pożyczenia oraz granice okresu spłat. Niektóre przedsiębiorstwa oferują szybkie kredyty o wartości sięgającej nawet 25 tysięcy złotych, choć większość waha się między 10 a 15 tysiącami. Najkorzystniejszy harmonogram spłat uwzględnia okres do dwóch lat.

To oczywiste, że parabanki muszą zarabiać na świadczonych przez siebie usługach. Dlatego kredyty z RRSO o wartości 0% oferowane są wyłącznie nowym klientom, aby zachęcić ich do swojej firmy. Poza stopą oprocentowania do kwoty zwracanej przez pożyczkobiorcę zaliczają się również inne opłaty. Należą do nich prowizje bądź opłaty za udzielenie kredytu. Korzystanie z dowolnego instrumentu finansowego wymaga rozsądnego podejścia. Poza pobieżnym przeanalizowaniem propozycji szerokiego spektrum firm pozabankowych warto zagłębić się w treść umowy kredytowej. To jedyna szansa na uniknięcie nieprzyjemności lub nieumyślnego potęgowania swojego zadłużenia.

Ranking pożyczek ratalnych
Ranking pożyczek ratalnych

Co może pomóc wybrać najlepszy, szybki kredyt?

Oferty pożyczek na raty różnią się niekiedy diametralnie. Wówczas wybranie najlepszej opcji nie stanowi większego problemu. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy propozycje parabanków są niemal identyczne, a ich liczba utrudnia bezpośrednie porównanie? Z pomocą przychodzą porównywarki ofert cieszące się ogromną popularnością. Są to witryny, dzięki którym można w łatwy sposób zestawić ze sobą nawet kilkadziesiąt firm udzielających pożyczek długoterminowych online. Wszystko prezentuje się w takiej sytuacji czarno na białym. Widoczne różnice po ustawieniu konkretnej kwoty kredytu oraz okresu spłaty uwzględniają:

  • oprocentowanie,
  • RRSO,
  • finalną kwotę do spłaty,
  • wartość prowizji.

Intratka wygrywa ranking pożyczek na raty w 2019 roku

W rankingu pożyczek na raty w 2019 roku bezwzględnie wygrywa Intratka. Jest to firma z sektora pozabankowego, której bogate doświadczenie w branży zaowocowało stworzeniem oferty odpowiadającej nawet najbardziej wymagającym klientom. Umożliwia pożyczenie kwoty o wartości od 500 do 10 tysięcy złotych na okres od 3 do 24 miesięcy. Po zatwierdzeniu tych danych na ekranie prezentuje się szereg informacji budujących aurę rzetelności i profesjonalizmu. Oczom pożyczkobiorcy ukazuje się podsumowanie z wysokością miesięcznej raty, datą pierwszej i ostatniej raty, całkowitą kwotą do spłaty, RRSO, harmonogramem rat oraz wysokością pożyczki. Aby skorzystać z usług Intratki wystarczy mieć dowód osobisty, a także aktywny numer telefonu i rachunek bankowy.

W razie jakichkolwiek pytań konsultanci służą pomocą na firmowej infolinii lub za pośrednictwem e-maili. Na stronie Intratki znajduje się rozbudowany dział najczęściej pojawiających się wątpliwości, a także odpowiedzi na nie. Można tam odszukać informacje i wskazówki dotyczące wzięcia kredytu oraz jego spłaty. W celu zwiększenia swojej wiarygodności w oczach niedowiarków Intratka umieściła również wzór umowy pożyczkowej, aby każdy mógł na spokojnie się z nim zapoznać. Dzięki temu minimalizuje ryzyko niedopowiedzeń, gwarantując jednocześnie przejrzystość zasad współpracy.

Nieustannie pojawiają się nowe kredyty na raty. Firmy z Krakowa, Katowic, Gdańska i Poznania dostrzegają rosnącą popularność trendu i dopasowują do niego swoją ofertę. W dobie tak licznej konkurencji Intratka wciąż utrzymuje się w czołówce, nie opuszczając pozycji lidera rankingu pożyczek na raty.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *