Bluza męska Set-in Swea Classic

Bluza męska Set-in Sweat Classic i inne ubrania dla pracowników

Nikogo dziś już nie dziwi, że pracodawcy wyposażają swoich podwładnych w ubrania robocze. Dotyczy to zarówno pracowników fizycznych, jak i umysłowych. Jednak coraz częściej pracownicy mogą również liczyć na otrzymanie stroju codziennego, wykorzystywanego poza zakładem pracy. Dlaczego pracodawcy decydują się na takie prezenty i jakie ubrania dostają pracownicy?

 

bluza męska Set-in Sweat Classic

 

Odzież promocyjna dla pracowników

 

Wydaje się, iż są co najmniej dwa powody, dla których pracodawcy decydują się sprawiać swoim podwładnym prezenty w postaci ubrań. Przede wszystkim chodzi tu o promocję firmy. Bluzy dla pracowników, kurtki, koszulki, czy wszelkiego innego rodzaju odzież, którą otrzymują pracownicy, posiada logo firmy, często też jej nazwę. Jednak aby odzież firmowa faktycznie gwarantowała promocję firmy, musi być solidna. Po pierwsze, jeśli ubrania nie będą zadowalającej jakości, pracownicy często nie będą ich po prostu nosić. Po drugie, nawet jeśli czasem je ubiorą, trudno liczyć, aby ktokolwiek dał się zachęcić firmie promującej się na tandetnej odzieży. Pracodawcy zdają się to wiedzieć, decydując się zwykle na dobre ubrania. Popularnością cieszą się m.in. bluza męska Set-in Sweat Classic, czy też bawełniane koszulki, czyli ubrania cenione głównie za wysoką jakość.

 

Istnieje jednak również inny powodów, dla którego pracownicy otrzymują ubrania od swoich pracodawców. Rzecz w tym, iż każdy lubi dostawać prezenty i docenia tego, kto mu je wręcza. Tym samym pracodawca przygotowując podarunek, pozyskuje docenienie, a co za tym idzie również lojalność i oddanie pracownika. Ważne jest jednak, aby ubranie było rzeczywiście przydatne, w przeciwnym wypadku nie ma co liczyć na docenienie ze strony pracownika. Dlatego też popularne są np. polary męskie, czyli praktyczne ubrania, z których można korzystać przez większą część roku.

 

Odzież nie tylko dla pracowników

 

Oczywiście, ażeby odzież reklamowa dobrze pełniła swoją funkcję promocyjną, powinna trafiać nie tylko w ręce pracowników danego przedsiębiorstwa. Dlatego też zamiast podarować pracownikowi bluzę męską, lepiej wręczyć mu cały zestaw ubrań dla rodziny. Dobrym pomysłem jest również rozdawanie ciuchów firmowych podczas pikników dla pracowników, ich rodzin i przyjaciół. Natomiast chcąc dotrzeć do ludzi zupełnie niezwiązanych z firmą, warto rozdawać koszulki, czy bluzy podczas targów handlowych.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *