odzież reklamowa Fruit of the Loom

Bluza Fruit of the Loom dla klientów i pracowników

Odzież reklamowa to absolutny trend w marketingu, który cieszy się powodzeniem zarówno w dużych korporacjach, jak i niewielkich, lokalnych firmach. Bluzy reklamowe z nadrukiem lub haftem przedstawiającym logo firmowe lub kojarzącym się z zakresem świadczonych przez dane przedsiębiorstwo usług, mogą zachęcić potencjalnych klientów to zapoznania się z działalnością firmy. Takie bluzy reklamowe mogą być wykorzystane zarówno jako upominek dla nowych lub stałych klientów, ekspozycja marki na eventach i targach branżowych lub jako element codziennego stroju dla pracowników.

Promocja marki

Umiejętne wyeksponowanie logo firmy z pewnością przyczyni się do zwiększenia zasięgu odbiorców oraz wpłynie pozytywnie na budowę wizerunku. Większość ludzi jest wzrokowcami i łatwiej im zapamiętać markę, jeżeli mają z nią do czynienia na co dzień oraz jej logo kojarzy im się z czymś miłym, dlatego warto wybierać gadżety reklamowe, które zaciekawią odbiorcę. Polar czy bluza Fruit of the Loom z nadrukiem lub wykonanym haftem może zostać wykorzystana jako upominek dla klienta, co pomoże zbudować długotrwałą relację w przyszłości. Polary reklamowe jako gadżet do promowania marki ma również wymiar praktyczny, gdyż jest bardzo prawdopodobne, że klient będzie korzystał z niego w życiu codziennym. Jeżeli bluza ma ciekawy fason i jest wysokiej jakości, klient będzie traktował ją jako element garderoby, co pozwala dodatkowo wyeksponować nazwę firmy i stać się zauważalną dla osób z otoczenia klienta, tym sposobem trafiając do szerszego grona odbiorców.

koszulki polo Fruit of the Loom

Ciepła odzież dla pracowników

Schludnie i profesjonalnie wyglądający pracownik bez wątpienia wpływa na wizerunek firmy i budzi zaufanie klientów, bez względu na to, jakie piastuje stanowisko. Dobrym pomysłem jest więc zaopatrzenie personelu w bluzy dla pracowników z nadrukiem logo marki, w której będzie mógł wykonywać swoje obowiązki podczas chłodniejszych dni. Ujednolicony strój wpływa na podświadomość klienta i budzi w nim zaufanie, gdyż widząc pracowników ubranych w firmową odzież, kreuje on wizerunek firmy jako profesjonalnej i dbającej o wszystkich jej przedstawicieli. Bez względu na branżę prowadzonej działalności, odpowiednio dobrane polary dla pracowników będą widoczną wizytówką firmy o wiele lepiej wyeksponowaną niż napis reklamowy na kubku czy długopisie. Ze względu na to, że bluzy Fruit of the Loom dostępne są w wielu modnych fasonach i kolorach, z pewnością będą pasowały do eleganckiego stroju w biurze czy jako element ubioru dla pracowników pracujących w sklepie, branży usługowej czy na linii produkcyjnej.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *