Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/users/infoway/public_html/infoway.pl/wp-content/themes/newstar/views/post/single/standard.php on line 10

Dom i MieszkanieWybór mieszkania – trudna decyzja

4 lata ago3 min
https://i0.wp.com/infoway.pl/wp-content/uploads/2018/11/dfvdf.jpg?fit=1200%2C557&ssl=1

Na rynku nieruchomości z każdym dniem pojawia się coraz więcej ofert, które kuszą atrakcyjną ceną. Zakup mieszkania to inwestycja w przyszłość, którą, warto dokładnie przemyśleć. W dzisiejszym artykule przedstawimy najważniejsze kwestie, które warto rozważyć, przed ostateczną decyzją.

Wybór mieszkania — trudna decyzja

Zanim zaczniemy poszukiwania mieszkania, warto określić parametry, na których nam najbardziej zależy, czyli:
– ilość pokoi,
– piętro,
– lokalizacja,
– okolica
oraz kwestie związane z tym, czy chcemy kupić nieruchomość pod klucz, czy do remontu. Ceny mieszkań na rynku wtórnym są często o wiele niższe, co kusi kupujących. Jednak w wielu przypadkach wiąże się to z pewnym ryzykiem, ponieważ mieszkanie może być zadłużone, mieć dodatkowych lokatorów lub ukryte wady techniczne, które ciężko będzie później udowodnić.

Oferty deweloperów

Wiele osób błędnie zakłada, że ceny mieszkań od deweloperów są wysokie. Jeżeli odpowiednio wcześniej zaczniemy szukać i rozważymy również lokalizacje na obrzeżach miast z pewnością, znajdziemy atrakcyjną propozycję. Warto pamiętać, że im nowsze mieszkanie, tym łatwiej nam będzie sprzedać je w przyszłości w dogodnej cenie. Nowe budownictwo, winda, zielona przestrzeń — to obecnie jedne z najbardziej pożądanych parametrów, dlatego warto zapoznać się z ofertami deweloperów.

Na rynku nieruchomości panuje ogromna konkurencja. Bardzo często na początku inwestycji deweloperzy sprzedają pierwsze wolne mieszkania w atrakcyjnej cenie. Wystarczy tylko odpowiednio wcześniej znaleźć dogodną dla nas ofertę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *