Obsługa ślubu - kiedy rezerwować?

Obsługa ślubu – kiedy rezerwować?

Planowanie własnego wesela zwykle zaczyna się przynajmniej około rok wcześniej. Oczywiście jest też naprawdę sporo par, które decyzję o ślubie podejmują spontanicznie, a same przygotowania nie zajmują im więcej niż 3 miesiące. Jeżeli jednak mamy aspiracje do zorganizowania wesela z prawdziwą pompą, w najpiękniejszym domu weselnym w okolicy, planowanie lepiej zacząć wcześniej.

Sala weselna – kiedy rezerwować

Z roku na rok powstają nowe i piękniejsze sale weselne. Czasami zatem warto jest rozejrzeć się w okolicy i popytać, czy gdzieś jest planowana inwestycja tego typu. Wtedy sala weselna będzie dostępna dla nas w praktycznie każdym możliwym terminie. Czasami o salę weselną trzeba jednak starać się już rok lub dwa lata wcześniej. Modne restauracje, piękne dworki czy pałace, w których urządza się przyjęcia weselne – w tych miejscach managerowie zapisują rezerwacje w swoich terminarzach nawet dwa lata wcześniej.

Zespól na ślub

Najbardziej rozchwytywany zespól na ślub może mieć zapisany grafik nawet na rok do przodu. To wcale nie przesada! Jeżeli zatem mamy upatrzony jakiś weselny band, zadzwońmy do managera lub któregoś z muzyków naprawdę wcześnie. Oprawa muzyczna na weselu to jedna z ważniejszych rzeczy, dlatego też akurat o ten aspekt trzeba zadbać odpowiednio wcześniej.

Fotograf na ślub

W kwestii fotografów sprawa wydaje się najprostsza. Nie brakuje osób zajmujących się fotografią ślubną, wciąż przybywa nowych, a zatem uda się znaleźć kogoś sensownego nawet kilka miesięcy przed weselem. Tutaj aż tak bardzo nie trzeba zabiegać o terminy. Dwie kwestie wymienione wyżej to już jednak tak zwana inna para kaloszy. Fotograf na ślub to specjalista, którego można znaleźć nawet kilka tygodni przed planowaną imprezą.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *