Ile na wykończenie mieszkania

Ile na wykończenie mieszkania?

Home, sweet home – to bardzo popularne hasło, które może w języku obcym jest równie często przywieszane w naszych domach. Czyli dom, słodki dom. Tym bardziej, jeżeli jest własny. Posiadanie własnego lokum to wielka duma. Zanim jednak będziecie mogli być w pełni dumni, to warto postarać się o odpowiednie wykończenie wszystkiego.

Remont, meble i nie tylko

Trzeba przyznać, że wykończenie mieszkania nie jest tanie chyba, że… Zacznijmy jednak od początku. Oczywiście, jeżeli macie mieszkania w stanie surowym, czy też mieszkania po kimś, na pewno będziecie chcieli zainwestować w remont. Jeżeli robicie to sami, to chociaż zaoszczędzicie na ekipie budowlanej. Jeżeli jednak nie macie takich umiejętności, czy też nie macie czasu, to od razu szykujcie się na wydatek rzędu 5-6 tysięcy złotych, jeżeli mają to być naprawdę gruntowne prace. Do tego oczywiście jeszcze musicie doliczyć ceny mebli.

Gdzie kupować?

Ceny mebli w dzisiejszych czasach mogą naprawdę powalać. Tym bardziej, że najlepiej zamówić meble na indywidualne zamówienie, a tutaj dojdzie Wam kolejne kilka jak nie kilkanaście tysięcy złotych. Takie meble są naprawdę dobre i solidne. Chyba, że… No właśnie, czas wrócić do tego punktu. Zawsze możecie udać się na tzw. „pchli targ” i tam poszukać jakichś fajnych mebli, dzięki koszt wykończenia mieszkania będzie o wiele mniejszy. Trzeba przyznać, że wiele osób dzisiaj robi sobie takie poszukiwania, dzięki czemu może naprawdę tanim, ale bardzo fajnym kosztem wyposażyć mieszkanie w bardzo fajne i cenne perełki.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *