Samochodem czy kamperem - wyjazd na wakacje

Samochodem czy kamperem – wyjazd na wakacje

Planowanie wakacji jest bardzo miłe. W końcu mówicie tu o wolnym czasie, gdzie będziecie się relaksować sami, czy też ze swoją rodziną. Zanim jednak wyjedziecie, to warto zaplanować swój środek transportu. Może tym razem zamiast auta wybierzecie…kampera?

Moda na kampery

Moda na kampery, czyli małe domki na kółkach przyszła do nas zza oceanu i od razu zyskała akceptację wielu osób. Trzeba jednak przyznać, że ceny kamperów nie są niskie. W końcu zamiast wynajmować miejsce w hotelu, wystarczy tylko zaparkować na polu namiotowym, czy też na większym parkingu i spać na miejscu. W końcu wszystko macie pod ręką. Dlatego jest to rozrywka tylko dla wybrańców, nawet jeżeli chodzi o wynajęcie takiego pojazdu. Dlatego może jednak taniej będzie samochód wziąć? Jednak ceny paliwa również nie należą do niskich.

Auto czy kamper?

Ceny paliwa i ceny kamperów cały czas się zmieniają. W sezonie letnim na kampery można znaleźć wiele atrakcyjnych promocji. Jednak na pewno nie będą one niższe od paliwa za samochód osobowy. Czym pojedziecie na wakacje zależy tylko od Was. Jeżeli chcecie zwiedzić więcej miejsc w krótkim czasie, to kamper będzie się lepiej sprawował. Jeżeli jednak planujecie na okres wakacji pozostać w jednej miejscowości, to warto postawić jednak na osobówkę, która jest zgrabniejsza i swobodnie będziecie mogli nią wszędzie zaparkować. Kamper jest wygodny i pojemny, auto osobowe takie nie jest, jednak koszt utrzymania jest mniejszy. Musicie rozważyć wszystkie za i przeciw zanim wyruszycie na beztroskie wakacje.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *