Gdzie na pierwszą randkę?

Od pierwszej randki dużo zależy. Jeśli jest udana, daje nadzieję na dalszy ciąg znajomości, ważne są więc wszelkie elementy, a otoczenie, w jakim się ona odbywa, ma niebagatelne znaczenie.

Lepiej nie w domu

Nawet jeśli osoby, które wybierają się na randkę, znają się dłuższy czas, lepiej nie wybierać na to spotkanie domu którejś z osób. Może to nie być komfortowe, między innymi ze względu na obecność innych osób w domu. Jeśli zaś mieszkanie będzie puste, zaproszona osoba może pomyśleć, że planuje się intymne spotkanie, co nieraz prowadzi do nieporozumień. Lepiej będzie więc umówić się na neutralnym gruncie, w publicznym miejscu.

Co najlepiej wybrać?

Warto wybór miejsca na pierwszą randkę uzależnić od preferencji własnych i drugiej osoby. Można dyskretnie dowiedzieć się, co lubi i zabrać ją do miejsca typu restauracja czy przytulna kafejka. W takich przypadkach jednak trzeba wiedzieć, czy dana osoba lubi miejsca wystawne, czy skromne i ustronne, a jeśli obowiązuje określony ubiór, to trzeba ją uprzedzić, gdzie się idzie.
Świetnym wyborem może być też romantyczny spacer, na przykład po parku, urokliwych uliczkach miasta czy nad morze gdy zamieszkuje się nadmorską miejscowość. Lepiej za to na pierwszą randkę nie wybierać się do klubu, dyskoteki czy nawet do kina. Choć miejsca te często są wskazywane jako dobre, panujący w nich hałas sprawia, że pojawiają się kłopoty z komunikacją. W kinie zaś z oczywistych względów nie można porozmawiać, więc trudno jest się poznać – a przecież o to chodzi.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *