aparat słuchowy do ładowania

Aparaty słuchowe do ładowania. Słyszysz zawsze i wszędzie!

Zastosowanie nowoczesnych ogniw litowo-jonowych w aparatach słuchowych Signia, stało się istotnym przełomem. Pojawiła się bowiem możliwość samodzielnego ładowania aparatów słuchowych, co znacznie zwiększyło komfort ich codziennego użytkowania. Nie bez znaczenia jest również większa wydajność, jaką dają tego typu baterie. Dzięki temu mogą one korzystać z nowoczesnych technologii transmisyjnych Bluetooth.

Wymiana baterii a aparat słuchowy do ładowania

Wymiana baterii w aparatach starszej generacji niesie ze sobą wiele niedogodności. Pewien dyskomfort wywołuje już sam fakt, że bateria może się nagle rozładować. I niestety, żeby móc znowu słyszeć, trzeba ją natychmiast wymienić. Co w praktyce, wcale nie jest takie szybkie i proste. Wymiana jest szczególnie problematyczna dla starszych osób. Zupełnie inaczej jest, gdy posiadamy aparat słuchowy do ładowania. Wtedy nie musimy męczyć się z wyciąganiem i wkładaniem niewielkiej baterii do aparatu. Wystarczy, że włożymy słuchawki do specjalnej ładowarki indukcyjnej i doładujemy swoje urządzenie.

aparat słuchowy do ładowania

Ładowanie do pełna w 4 godziny

Konstrukcja i właściwości ogniw litowo-jonowych, stosowanych w aparatach do ładowania Signia, gwarantują niezwykłą wydajność, przy krótkim czasie ładowania. W zaledwie 3-4 godziny można naładować akumulatory do pełna. Daje nam to cały dzień doskonałej słyszalności, wraz z wykorzystaniem Bluetooth do odbierania połączeń czy słuchania muzyki. To jednak nie wszystko, co zapewnia nam aparat słuchowy do ładowania. Elegancką i niewielką ładowarkę indukcyjną można bowiem zawsze zabrać ze sobą.

Aparat słuchowy do ładowania – krótki zastrzyk energii

Jeśli planujemy dłuższe użytkowanie aparatu, nic nie stoi na przeszkodzie. Wystarczy szybkie doładowanie. Zaledwie 30 minut ładowania wydłuży czas pracy urządzenia aż o 6 godzin. Więc jeśli planujemy po pracy skoczyć na imprezę, nie ma z tym żadnego problemu. Po prostu, w trakcie przygotowania się do wyjścia, podładowujemy aparat i gotowe. A kompaktową ładowarkę zawsze możemy mieć przy sobie i w razie potrzeby, szybko z niej skorzystać.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *